Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #388526

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientidega suhtlemine
kirjavahetuse korraldamine
kliendilepingute sõlmimine
firma kodulehekülje ja Facebooki haldamine
kaupade ja teenuste tutvustamine
telefoniteenindus

Nõudmised kandidaadile

aktiivne, iseseisev ja eesmärgile orienteeritus
julge ja otsustusvõimeline
tahe suhelda inimestega
soov töötada meeskonnas
teadmised spordiklubivaldkonnast tulevad kasuks

Ettevõte pakub

põhipalka ja tulemustasu
positiivset töökeskkonda
rõõmsat meeskonda
tasuta spordiklubi teenuseid

Lisainfo

Pakume osalise koormusega tööd Fitlife spordiklubisse Pärnu Spordihallis. Tööaeg on orienteeruvalt E-R 17:00-21:00.

Tööpakkumise number
#388526

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. august 2015
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2015

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!

Vaata rohkem