Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 9. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime Pärnu Danija kauplusesse poole kohaga rõõmsameelset müügikonsultanti. (umbes 20t nädalas, 0.5 positsioon)

Põhiline tööülesanne on klientidele sobiva toote leidmine ning teenindamine. Lisaülesandeks kauba vastuvõtt ja saatmine, kauba väljapanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima rõõmsameelseid ja avatud suhtlusega inimesi.

Väljavalitul on hea pingetaluvus ja on valmis tegema füüsiliselt ja vaimselt väljakutsuvat tööd. On valmis töötama nädalavahetustel ja õhtutel, kaupluse graafiku alusel.

Pärnu Danija kaupluses poole kohaga müügikonsultanti ametikohta.

Konkurentsi võimelist töötasu.

Arengu- ja karjäärivõimalusi.

Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Põhjalikku väljaõpet.

Tööpakkumise number
#672512

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020
Klienditeenindaja Klienditeenindaja

DANBALT SHOES OÜ

Danbalt International on suurim jalatsite maaletooja Baltikumis. Esimene kauplus avati 1993.aastal Vilniuses. Nüüdseks on kokku 94 kauplust kolmes riigis- Eesti, Läti ja Leedu. Eestis kuuluvad Danbalt Shoes OÜ alla Danija ning FamClub kingakauplused Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Vaata rohkem

Klienditeenindaja