Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626668

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varsti avatakse uus jalatsite ja kottide pood, mis asub Maxima kaubakeskuses. Seoses avanemisega vajame mittu müüijat täis ja osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

Töö jaoks on vajalik eesti ja vene keele oskus, ning on tere tulnud töökogemus kaubanduses, väga hea suhtlemise oskus..

Pakume mitu vaba ametikohta täis ja osalise tööajaga. Töögraafik kokkuleppel . Sõbralik kollektiv ja dünaamiline töö. Müüija saab lisaks põhipalgale ka protsenti müügist.

Lisainfo

502 83 20

Tööpakkumise number
#626668

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem