Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308396

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külastajate teenindamine hotelli restoranis, hotellis toimuvatel üritustel ja konverentsidel.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • hea eesti keele oskus
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil (inglise keele ja/või soome keel)
  • vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks
  • eelnev teeninduskogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Lisaks töötasule

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
  • kaasaegseid töötingimusi,
  • arengu- ning karjäärivõimalusi,
  • tööalast koolitus
Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest, sealhulgas võimalusest kasutada sauna, basseine ja jõusaali ning võtta osa traditsioonilistest ühisüritustest.

Lisainfo

Töö on graafiku alusel. Tööle asumisel tuleb vajadusel arvestada töötamisega riiklikel pühadel ja nädalavahetustel.

Tööpakkumise number
#308396

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Alates 2007. aastast on 187-toalisele hotellile omistatud neli tärni. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.

Vaata rohkem