Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53822

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • jaemüük, klientide nõustamine,
  • klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine,
  • kauba tundmine, tellimine ning väljapaneku korrashoid.

    Ootused kandidaadile

  • avatus ning rõõmsameelsus,
  • asjatundlikkus,
  • ausus ja täpsus,
  • orienteeritus teenindamisele,
  • suhtlemisoskus.

    Ettevõte pakub

  • ajakohast ja stabiilset töökeskkonda,
  • asjalikku ning sõbralikku kollektiivi,
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi.

    Lisainfo

    Kasuks tuleb:

  • ehitusmaterjalide tundmine
  • arvuti kasutamise oskus,
  • eelnev müügitöö kogemus.

  • Tööpakkumise number
    #53822