Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja osalise tööajaga

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504696

Tööpakkumise number

504696

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on laevapiletite registreerimine ja müük enne laeva väljumist. Laev väljub 3 korda ööpäevas.
Tööajad on 4.45-6.00; 10.00-12.00; 16.30-18.30
Sama töötaja võib käia tööl kõikidel 3 korral või osadel kordadel.

Nõudmised kandidaadile

Kui:
- Sul on soov teenindada kliente
- Oled kohusetundlik ning hea suhtleja
- Valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt (kasuks tuleb vene ja soome keele oskus)
- Oskad kasutada arvutit keskmisel tasemel
- Sulle sobib paindlik tööaeg

Töökoht Reisisadama A-terminalis või auto check-ini kioskis.
Pakume paindlikku tööaega, põhikohaga tööd, töötunde arv nädalas sõltuvalt soovidest 20-40.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun helistage Kristi Sepp tel. 5546989

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2017
Kuulutus sisestati:
2. november 2017
Brutopalk:
Alates 9.4 kuni 12 EUR tunnis

Eckerö Line on Ahvenamaa laevafirma, mis teenindab Tallinn-Helsingi liini alates aastast 1994.
Ettevõte pakub mugavat ja kiiret transporti reisilaevaga MS Finlandia mis väljub läbi aasta iga päev nii Tallinnast kui Helsingist kaks korda päevas.
Aastal 2016teenindasime 1,5 miljonit reisijat. Lisainfo www.eckeroline.ee