Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #727583

Klienditeenindaja osalise (0,5) tööajaga

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Igapäevane suhtlus klientidega
  • Töö kassas
  • Kauba väljapanek standartide järgi
  • Kauba vastuvõtt
  • Inventuuride teostamine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Head suhtlemisoskust ja võimet kliente meeldivalt teenindada
  • Töötahet
  • Huvi moe vastu
  • Eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil
  • Töökust
  • Valmisolekut füüsiliseks tööks

Kasuks tuleb:

  • Soome ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Me pakume:

  • Huvitavat tööd stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Professionaalseid koolitusi
  • Atraktiivset töötasu ja tulemustest sõltuvaid preemiaid
  • Meeldivat atmosfääri ja karjäärivõimalusi
  • Paindlikku töögraafikut
  • Brutopalgale (5,82,-  tunnis) lisandub müügiboonus.

Tööpakkumise number
#727583