Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624082

Klienditeenindaja (osaline töökoormus) Ülemiste keskuse MOHITO kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja on Tööandja ettevõtte esindaja kaupluste pinnal. Klienditeenindaja kohustuseks on teenindada kauplusesse sisenenud kliente, informeerida neid Tööandja ettevõtte poolt pakutavate toodetest ja sooritada müügitehinguid kassas.

Nõudmised kandidaadile

Head eesti keele oskust suhtlustasandil.
Koostöötahet ja sõbralikkust.

Omalt poolt pakume vastutusrikast tööd stabiilses rahvusvahelises kiirmoe ettevõttes, koolitusi ja arenemisvõimalusi, ettevõttes kehtivaid soodustusi ja kaasaegseid töötingimusi.

Sind ootab ees hea ja toetav meeskond ning motiveeriv töötasu.

Tööpakkumise number
#624082

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019

LPP Estonia OÜ on jaekaubandusettevõte, mis arendab ja haldab Eestis rahvusvahelisi kaubamärke Reserved, Cropp, House, Mohito ja Sinsay aastast 2002. Tänaseks on avatud 32 kauplust üle Eesti.

Vaata rohkem