Klienditeenindaja (osaline töökoormus) CROPP kauplusesse Rocca Al Mare keskuses VIP3

LPP ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

569429

LPP Estonia OÜ Klienditeenindaja (osaline töökoormus) CROPP kauplusesse Rocca Al Mare keskuses

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja on Tööandja ettevõtte esindaja kaupluste pinnal. Klienditeenindaja kohustuseks on teenindada kauplusesse sisenenud kliente, informeerida neid Tööandja ettevõtte poolt pakutavate toodetest ja sooritada müügitehinguid kassas.

Tule aita meie klientidel valida jõulukingitusi, hoolitseda müügisaali väljanägemise eest ja hoida üleval pühademeeleolu!

Nõudmised kandidaadile

Head eesti keele oskust suhtlustasandil.
Koostöötahet ja sõbralikkust.

Ettevõte pakub

Väljaõpe kohapeal.
Sõbralikud ja toetavad töökaaslased.
Ettevõttesisesed karjäärivõimalused.
Oleme paindlikud õpingute osas ja pakume paindlikku tööaega.
Võimalus osta kõikide meie brändide tooteid soodsamalt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
28. november 2018
Brutopalk:
Alates 4.49 kuni 4.79 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja (osaline töökoormus) CROPP kauplusesse Rocca Al Mare keskuses

LPP Estonia on jaekaubandusettevõte, mis arendab ja haldab Eestis rahvusvahelisi kaubamärke Reserved, Cropp, House, Mohito ja Sinsay. Tänaseks on avatud 33 kauplust üle Eesti. Emaettevõte LPP opereerib 20 riigis üle maailma, omades üle 1600 kaupluse ja andes tööd rohkem kui 20 000 inimesele Euroopas, Aasias ja Aafrikas.

Vaatan ettevõtte profiili