Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sina, kes Sa armastad toidu valmistamist ja inimestega suhtlemist - anna endast märku.
Otsime oma meeskonda klienditeenindajat.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima ausaid, rõõmsameelseid ning vabalt suhtlevaid inimesi. Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Väjaõpe kohapeal

Tööpakkumise number
#664505

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. september 2020
Kuulutus sisestati:
24. august 2020
Klienditeenindaja (osaline tööaeg 0,5 kohta) Klienditeenindaja (osaline tööaeg 0,5 kohta)

Willy OÜ

Päästke Willy on koht, kus tunned hetkeks, et oled sattunud Londoni tänavatele nautides parimat tänavatoitu, mis on eales välja mõeldud – fish & chips’i. Krõbe kartul ja paneeringus hõrk valge kala koos tartar kastmega on läbi ja lõhki Inglise traditsioonidest pulbitsev roog. Esimestena Eestis pakume tänavatoidu klassikat Eesti oma kalast – Peipsi kohafileest.

Vaata rohkem

Klienditeenindaja (osaline tööaeg 0,5 kohta)