Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800176

Klienditeenindaja / Официант, работник зала

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jookide ja toidu serveerimine,
Klientide vastuvõtmine ja teenindamine nii lauas kui ka letis.
Laua katmine ja koristamine.
Toitude ja jookide tutvustamine.

Приготовление и сервировка напитков
Обслуживание клиентов у столика и у барной стойки
Ознакомление клиентов с меню и с напитками
Сервировка и уборка столов

Ootused kandidaadile

Soov töötada ettekandjana / kelnerina, suhelda klientidega
rõõmsameelsus, ausus, täpsus ja positiivne ellusuhtumine
Hea ja avatud suhtleja
eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Желание работать с клиентами, умение свободно общаться
Позитивность, честность, активность
Коммуникабельность, открытость в общении.
Свободное владение русским и эстонским языками

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Tööd graafiku alusel
Häid töötingimusi

Отличный коллектив
Хорошая зарплата
Работа по графику, возможна частичная занятость
Хорошие условия работы

Tööpakkumise number