Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27231

Klienditeenindaja, nõudepesija-abitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja:
* kohvi- ja muude jookide valmistamine, toodangu valmistamine

Nõudepesija-abitöötaja:
* kohviku laudade koristamine, üldine saali korrashoid, nõudepesemine,

Ootused kandidaadile

sõbralik, julge, töökas, kiire, aus, kohusetundlik,
võõrkeelte oskus ( soome-, inglise-, vene-) suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

huvitavat tööd meeldivas keskonnas, toredas meeskonnas

Lisainfo

Ühtlasi otsime saabuvaks suveks suvetöötajaid

Tööpakkumise number
#27231