Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606224

Klienditeenindaja Norman-Optika Ülemiste keskuse kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide aktiivne nõustamine prillide valikul ja sobivate prilliklaaside pakkumine
kauba vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja müügisaali paigutamine
tellimuste vormistamine ja arveldamine
töökoha korrashoidmine

Ootused kandidaadile

väga hea suhtlemisoskus ja valmisolek teenindustööks
väga hea eesti keele ja heal tasemel vene ja inglise keele oskus
arvuti kasutusoskus kesktasemel
vähemalt keskharidus

tööd valdkonnas, kus on esindatud kõrgmood, tipptehnoloogia ja meditsiin
tulemuspalka
paindlikku tööaega
sõbralikku kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
töötaja soodustusi

Lisainfo

Töö on vahetustega esmaspäevast pühapäevani 10-21.

Tööpakkumise number
#606224