Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201903

Tööpakkumise number

201903

Töö kirjeldus

• Klientide nõustamine;
• Toodete esitlemine;
• Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine;
• Kaupade vastuvõtt ja väljapanek;
• Müügisaali korrashoid ning kujundus;
• Igakuiselt inventuuri läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskhariduse olemasolu;
• Vanus alates 20- eluaastast;
• Väga hea eesti keele oskus;
• Vene keele ja inglise keele valdamine suhtlustasandil;
• Töökus ja kohusetundlikkus;
• Sõbralikkus ja usaldusväärsus;
• Avatus ja positiivne ellusuhtumine ;
• Valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

• Põhipalka + tulemuspalka (kokku alates 40 kr/h bruto);
• Koolitusi;
• Tööd graafiku alusel;
• Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
• Ühiseid üritusi;
• Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
• Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Otsime uusi klienditeenindajaid ettevõtte Tallinna kauplustesse. Pakume täistööaega särasilmsetele ja aktiivsetele inimestele, kellel on hea suhtlemisoskus, kirg ja huvi klienditeeninduse vastu. Kui tunned, et vastad meie ootustele, siis kandideeri CV keskuse kaudu ja parimatega võtame ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. august 2010
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2010
Brutopalk:
Alates 40 kuni 80 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Põldma Kaubanduse AS on Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Killahi, Pierre Cardini maaletooja ning nende brändide jae-ja hulgimüüja. Firmal on teksa- ja vabaajarõivaste kauplused Tallinnas (Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli, Solarise ja Rotermanni keskuses, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classicsi kauplus Väike-Karja tänaval), Tartus (Lõunakeskuses, Zeppelinis, Taskus ja Tartu Kaubamajas), Pärnus ( Port Artur 2, Kaubamajakas), Narvas (Astri), Jõhvis (Jewe), Rakveres (Põhjakeskus) ning Riias ( Dominas, Galerijas ja Spice´s). Firmas on ligikaudu 120 töötajat.