Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100954

Tööpakkumise number

100954

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded meie juures on:

  • klientide teenindamine – klientide abistamine ja nõustamine müügisaalis, infopäringutele vastamine ning müügisaali korrashoid;
  • kõik Pakendikeskuse kaupadega seonduv: hinnasiltidega varustamine, väljapanek ja inventuuri läbiviimine;
  • kõik arvetega seonduv: vormistamine, trükkimine ja igakülgne haldamine;
  • suhtlemine meili ja telefoni teel ning pakkumiste tegemine ja tellimuste vastuvõtt ;
  • arveldused – töö kassaga ja sularahaarveldused.

Nõudmised kandidaadile

Antud ametikohale sobid kui:

Oled rõõmsa, sõbraliku ja aktiivse loomuga ning kiire taibuga. Sulle meeldib inimesi aidata ning Sulle ei valmista raskusi täita mitut tööülesannet üheaegselt.

Kindlasti pead valdama nii kõnes kui kirjas eesti ja vene keelt ning kasuks tuleb ka inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

Rõõmsameelseid ja nooruslikke töökaaslasi, lõbusaid üritusi koos meeskonnaga, vastutulelikke ja mõistvaid juhte ning häid palgatingimusi (11 000-13 000 bruto).

Lisainfo

Lisainfo:

Tööaeg: E-R 8.30 – 17.30
Töökoht: Katusepapi 35, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
25. märts 2007

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 71 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust 2004 aasta suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.

Meie kliendiks on kiiresti arenev pakkematerjalide ja –seadmete turustamisele spetsialiseerunud ettevõte Pakendikeskus, mis omab antud valdkonnas üle 12-aastast kogemust.
Ettevõte pakub tänaseks üle tuhande erineva ja kvaliteetse toote ning on avanud müügiesindused peale Tallinna veel Pärnus, Tartus ja Jõhvis. Seoses Pakendikeskuse Tallinna müügisaali laienemisega saab tööd klienditeenindaja-müügikonsultant.