Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178271

Klienditeenindaja-müügikonsultant SUVEASENDAJA

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine
  • Toodete esitlemine
  • Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine
  • Kaupade vastuvõtt ja väljapanek
  • Müügisaali korrashoid ning kujundus
  • Varguste tõkestamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskhariduse olemasolu
  • Töökus ja kohusetundlikkus
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Väga hea vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Sõbralikkus ja usaldusväärsus
  • Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Põhipalka + tulemuspalka
  • Koolitusi;
  • Tööd graafiku alusel;
  • Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
  • Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Otsime Narva, Astri keskuses asuvasse Denim Dream`i kauplusesse sõbralikku ja rõõmsameelset müügikonsultanti suveasendajaks. Pakume tööd põhitöötajate puhkuse asendajana. Tööeesmärgiks on pakkuda klientidele suurepärast ostukogemust läbi personaalse teeninduse. Kandideerimisel tuleb kasuks moeteadlikkus ning huvi müüdavate toodete vastu. Kandideerimisel palun lisada kaaskiri!

Tööpakkumise number
#178271