Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182073

Tööpakkumise number

182073

Töö kirjeldus

• Klientide nõustamine;
• Toodete esitlemine;
• Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine;
• Kaupade vastuvõtt ja väljapanek;
• Müügisaali korrashoid ning kujundus;
• Varguste tõkestamine;
• Igakuiselt inventuuri läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskhariduse olemasolu;
• Väga hea eesti keele oskus;
• Hea vene keele ja inglise keele valdamine suhtlustasandil;
• Töökus ja kohusetundlikkus;
• Sõbralikkus ja usaldusväärsus;
• Avatus ja positiivne ellusuhtumine ;
• Valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

• Põhipalka + tulemuspalka
• Koolitusi;
• Tööd graafiku alusel;
• Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
• Ühiseid üritusi;
• Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
• Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Pakume osalise tööajaga tööd Pärnus, Port Arturi Denim Dreami kaupluses inimesele, kes suudab 100% pühenduda klientide tipptasemel teenindamisele ja pakub läbi personaalse teeninduse klientidele suurepärast ostukogemust. Kandideerimisel tuleb kasuks moeteadlikkus ning huvi müüdavate brändide vastu. Töö toimub graafiku alusel ning täispikkadel tööpäevadel. Palun kandideerimisel lisada ka kaaskiri!

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. august 2009
Kuulutus sisestati:
3. august 2009

Põldma Kaubanduse AS on Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Lee Cooperi, Pierre Cardini maaletooja ning nende brändide jae-ja hulgimüüja. Firmal on teksa- ja vabaajarõivaste kauplused Tallinnas (Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli ja Rotermanni keskuses, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classicsi kauplus Väike-Karja tänaval), Tartus (Lõunakeskuses, Zeppelinis, Taskus ja Tartu Kaubamajas), Pärnus ( Port Artur 2, Kaubamajakas), Narvas (Astri), Jõhvis (Jewe), Rakveres (Põhjakeskus) ning Riias ( Dominas, Galerijas ja Spice´s). Firmas on ligikaudu 130 töötajat.