Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183688

Tööpakkumise number

183688

Töö kirjeldus

• Klientide nõustamine;
• Toodete esitlemine;
• Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine;
• Kaupade vastuvõtt ja väljapanek;
• Müügisaali korrashoid ning kujundus;
• Varguste tõkestamine;
• Igakuiselt inventuuri läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskhariduse olemasolu;
• Vanus alates 20- eluaastast;
• Väga hea eesti keele oskus;
• Hea vene keele ja inglise keele valdamine suhtlustasandil;
• Töökus ja kohusetundlikkus;
• Sõbralikkus ja usaldusväärsus;
• Avatus ja positiivne ellusuhtumine ;
• Valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

• Põhipalka + tulemuspalka (kokku 40-55 kr/h bruto);
• Koolitusi;
• Tööd graafiku alusel;
• Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
• Ühiseid üritusi;
• Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
• Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Pakume osalise tööajaga (keskmiselt kuni 120 töötundi kuus) tööd inimesele, kes suudab 100% pühenduda klientide tipptasemel teenindamisele ja pakub läbi personaalse teeninduse klientidele suurepärast ostukogemust. Kandideerimisel tuleb kasuks moeteadlikkus ning huvi müüdavate brändide vastu. Töö toimub graafiku alusel.

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. september 2009
Kuulutus sisestati:
7. september 2009
Brutopalk:
Alates 40 kuni 55 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Põldma Kaubanduse AS on Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Lee Cooperi, Pierre Cardini maaletooja ning nende brändide jae-ja hulgimüüja. Firmal on teksa- ja vabaajarõivaste kauplused Tallinnas (Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli ja Rotermanni keskuses, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classicsi kauplus Väike-Karja tänaval), Tartus (Lõunakeskuses, Zeppelinis, Taskus ja Tartu Kaubamajas), Pärnus ( Port Artur 2, Kaubamajakas), Narvas (Astri), Jõhvis (Jewe), Rakveres (Põhjakeskus) ning Riias ( Dominas, Galerijas ja Spice´s). Firmas on ligikaudu 120 töötajat.