Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172202

Tööpakkumise number

172202

Töö kirjeldus

• Klientide nõustamine
• Toodete esitlemine
• Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine
• Kaupade vastuvõtt ja väljapanek
• Müügisaali korrashoid ning kujundus
• Varguste tõkestamine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskhariduse olemasolu
• Töökus ja kohusetundlikkus
• Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Vene keele valdamine suhtlustasandil
• Sõbralikkus ja usaldusväärsus
• Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

• Põhipalka + tulemuspalka
• Koolitusi;
• Tööd graafiku alusel;
• Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
• Ühiseid suvepäevasid ja jõulupidusid;
• Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
• Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Otsime Rakveres, Põhjakeskuses asuvasse Denim Dream`i kauplusesse sõbraliku ja rõõmsameelset müügikonsultanti. Töö eesmärgiks on pakkuda klientidele suurepärast ostukogemust läbi personaalse teeninduse. Kandideerimisel tuleb kasuks moeteadlikkus ning huvi müüdavate toodete vastu. Pakume tööd alates 120 tundi kuus graafiku alusel. Kandideerimise palun lisada kaaskiri!

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2009

Oleme Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Lee Cooperi, Pierre Cardini jt tuntud firmamärkide maaletoojad ning nende jae-ja hulgimüüjad. Hetkel on meie firmal kokku 32 teksa-ja vabaajarõivaste kauplust, nendest 17 asub Tallinnas ( Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli ja Rotermanni keskustes, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classics`i kauplus Väike-Karja tänaval) 4 neist asub Tartus (Tasku Guess, Tartu kaubamaja, Lõunakeskus Zeppelin) ja 1 Rakveres (Põhjakeskus). Firmas on hetkel kokku ligikaudu 130 töötajat. Kõikide meie ketti kuuluvate kaupluste ja seal müüdavate brändide kohta leiab täpsemat informatsiooni koduleheküljelt www.denimdream.ee.