Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügikonsultant (asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 176016

Tööpakkumise number

176016

Töö kirjeldus

• Klientide nõustamine
• Toodete esitlemine
• Meeldiva ja meeldejääva teeninduse pakkumine
• Kaupade vastuvõtt ja väljapanek
• Müügisaali korrashoid ning kujundus
• Varguste tõkestamine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskhariduse olemasolu
• Töökus ja kohusetundlikkus
• Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Vene keele valdamine suhtlustasandil
• Sõbralikkus ja usaldusväärsus
• Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

• Põhipalka + tulemuspalka
• Koolitusi;
• Tööd graafiku alusel;
• Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;
• Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
• Erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Otsime Rakveresse, Põhjakeskuses asuvasse Denim Dream`i kauplusesse sõbralikku ja rõõmsameelset müügikonsultandi asendajat. Pakume tööd põhitöötajate puhkuse-haiguse asendajana ja kiiretel perioodidel. Tööeesmärgiks on pakkuda klientidele suurepärast ostukogemust läbi personaalse teeninduse. Kandideerimisel tuleb kasuks moeteadlikkus ning huvi müüdavate toodete vastu. Kandideerimisel palun lisada kaaskiri!

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
12. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
30. märts 2009

Oleme Guessi, Tommy Hilfigeri, Miss Sixty, Energie, Lee Cooperi, Pierre Cardini jt tuntud firmamärkide maaletoojad ning nende jae-ja hulgimüüjad. Hetkel on meie firmal kokku 32 teksa-ja vabaajarõivaste kauplust, nendest 17 asub Tallinnas ( Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve, Sikupilli ja Rotermanni keskustes, Foorumi äritänaval ning Marlboro Classics`i kauplus Väike-Karja tänaval) 4 neist asub Tartus (Tasku Guess, Tartu kaubamaja, Lõunakeskus Zeppelin) ja 1 Rakveres (Põhjakeskus). Firmas on hetkel kokku ligikaudu 130 töötajat. Kõikide meie ketti kuuluvate kaupluste ja seal müüdavate brändide kohta leiab täpsemat informatsiooni koduleheküljelt www.denimdream.ee.