Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja / Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425160

Tööpakkumise number

425160

Töö kirjeldus

-Klienditeenindaja peamiseks ülesandeks on nõustada kliente ostude sooritamisel, tutvustada tooteid, viia läbi ostuprotsess algusest lõpuni

-Otsime oma toredasse kollektiivi täiskohaga rõõmsameelset klienditeenindajat Rocca al Mare poodi

-Meie klienditeenindajad oskavad ja tahavad pakkuda klientidele meeldivat ostuelamust!

-Nad mõistavad kliendi soovi silmist ja oskavad pakkuda lahendusi

Põhilised tööülesanded on:
-klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine
-müügisaali eest hoolitsemine, kauba esinduslik väljapanek, kauba vastu võtmine
-Inventuurid

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt oodatakse:

-Julgust suhelda
-Sõbralikku ja kompetentset klienditeenindust
-Aktiivseet müüki
-Tööd kaubaga

-Rõõmsat ellusuhtumist, aktiivsust, kiirust, nupukust, esinduslikku välimust, korrektsust, head pingetaluvust, oskust üksinda töötada

-Peale selle peaksid meeldima väikesed lapsed ning meeldima suhelda erinevate inimestega.

-Tahet olla oma ala parim!

-Kasuks tuleb peale emakeele oskuse ka inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

-Kindlasti tööle väärilist palka! Põhipalgale lisaks on meil ka müügipreemia, vastavalt müügitulemusele kuu lõikes
-Meil on väga kaasaegne ja mugav töökeskkond
-Firmasisest arenguvõimalust
-Noort ja rõõmsameelset meeskonda
-Palka vastavalt tehtud tööle
-Põhi- ja tulemuspalka
-Stabiilset sissetulekut
-Väljaõpet
-Huvitavat ja mitmekülgset tööd kindlate väärtustega kiiresti arenevas ettevõttes
-Meeldivat töökeskkonda ja firmasoodustusi
-Toredaid ja toetavaid kolleege

-Tööd graafiku alusel- pikk ja lühike töönädal
-Paindlik töökoormus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
26. mai 2016
Brutopalk:
Alates 700 kuni 900 EUR kuus

Riided ja kodusisustus Skandinaavia stiili armastajatele!

Scandikids on loodud kahe noore ema poolt, Sillel (8 aastane poeg) ja Kristil (9 ja 2 aastased tütred). Oleme mõlemad lõpetanud Rakendusliku kõrgharidusega Moekooli ning tulihingelised moe fännid.

Eriti naudime laste moodi nii riietes, kui ka sisekujunduses. Olles ise emad lõime Scandikidsi ka suurest vajadusest luua Eestisse midagi uut ja innovatiivset. Riided, mis on trendikad ja samas vastupidavad ning kvaliteetsed. Oleme kõik kaubamärgid valinud suure hoole ja armastusega, kõik tooted on ära proovitud ka oma laste seljas. Scandikidsist leiab riideid milles on hea ja mõnus liikuda, mängida, areneda...

Meie eesmärk on pakkuda vaid parimat - seda nii kaubavalikus, kui ka klienditeeninduses!

www.scandikids.ee