Klienditeenindaja - müügiesindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670429

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kvaliteetse ning korrektse klienditeeninduse osutamine telefoni ja meili teel
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • müügipakkumiste tegemine
  • aruannete koostamine
  • jooksvate probleemide lahendamine
  • koostöö ettevõtte teiste struktuurüksustega

Ootused kandidaadile

  • Väga heal tasemel eesti keele ning heal tasemel vene ja inglise keele oskus;
  • Väga hea suhtlemisoskus;
  • Eelnev aktiivmüügi töökogemus ja kliendikeskne suhtumine
  • Pealehakkamine ja algatusvõime töötegemisel;
  • Oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas;

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Motiveerivat tasupaketti;
  • Võimalust töötada keskkonnas, mille põhiväärtusteks on töötaja;
  • Eneseteostusvõimalusi;
  • Ettevõtte ühisüritusi;
  • Mugavat ja kaasaaegset töökeskkonda

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt tööpakkumises näidatud kuupäeval. Kui selleks kuupäevaks ei ole Teiega ühendust võetud, siis kahjuks ei jõudnud Teie kandidatuur eelvoorust kaugemale. Äraütlevaid vastuseid konkursi algetapil ei saadeta.

Tööpakkumise number
#670429

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem