Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36318

Tööpakkumise number

36318

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja on tähtsaim lüli EMT ja meie kliendi vahelises suhtlemises ning tal on määrav roll klientide rahulolu loojana. Klienditeenindaja töö sisuks on klientide teenindamine ja nõustamine EMT teenuste, mobiilside ja andmeside valdkonnas ning EMT teenuste, mobiiltelefonide ja tarvikute müük.

Nõudmised kandidaadile

• Klienditeenindajaks sobib inimene, kellele meeldib suhtlemine, inimesed ja inimeste probleemide lahendamine
• Oskus hästi kliente teenindada eeldab positiivsust, tahet kuulata, võimet taluda pinget ja suurt suhtlemiskoormust ning jääda seejuures tasakaalukaks
• Kandideerimise eelduseks on keskharidus ja võime suhelda eesti ning vene keeles, kasuks tuleb eelnev töökogemus klientide teenindamisel.
• Ootame kandideerima inimesi, kellel on huvi tehnika ja kaasaegse tehnoloogia vastu , kes on korrektsed ja täpsed ning kellele meeldib töötada meeskonnas.

Pakume oma töötajatele head töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid, võimalust õppida ja areneda koos telekommunikatsiooni arenguga.

Lisainfo

Elulookirjeldused ja sooviavaldused saata elektrooniliselt aadressil personal@emt.ee või posti teel aadressil AS EMT personaliosakond, Valge 16, 19095, Tallinn, märgusõna: Klienditeenindaja

Töökoht asub Haapsalus

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2004

EMT on Eesti juhtiv mobiilsideoperaator. Meie missiooniks on luua inimestele ja ettevõtetele võimalusi edukaks tegevuseks globaalses infoühiskonnas. Pakume oma klientidele uuendusmeelseid teenuseid, mis võimaldavad teha elu mugavamaks. Meil on suurim teenindusvõrk üle Eesti. EMT Esindused pakuvad kõige laialdasemat mobiiltelefonide ja tarvikute valikut ning professionaalset teenindust, nõustades kliente erinevate mobiilside teenuste kasutamisel