Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634133

Klienditeenindaja Muraste Konsumis (Coop Harju)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 7. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:24. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on
klientide asjatundlik ja
rõõmsameelne teenindamine teenindusletis,
kassas ning müügisaalis.
Kaupade väljapanek ja müügisaali
korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • on koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja
viisakas suhtleja
  • on vähemalt 18-aastane
  • on valmis kergelt füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, võimalust kasutada
Spordiseltsi hüvesid, lõbusaid ühisüritusi ja toetuseid
  • tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#634133

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev kaubandusettevõte, kus töötab ca 730 rõõmsat ja rahulolevat töötajat. Meie 26 kauplust paiknevad Pärnus, Tallinnas ja Harjumaal.

Vaata rohkem