Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32991

KLIENDITEENINDAJA-MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klientidelt tellimuste vastuvõtmine ja täitmise organiseerimine vastavalt Iveco remondijuhenditele
* teostatud tööde kvaliteedi kontroll ja vastutus selle eest
* 5-6 lukksepast koosneva meeskonna töö efektiivne ajaline planeerimine
* tähtajaks kvaliteetselt täidetud tellimuse üleandmine kliendile
* tööks vajalike varuosade tellimine ning tarnete jälgimine
* varuosade müük klientidele tootekataloogi alusel
* heade kliendisuhete hoidmine ning arendamine

Ootused kandidaadile

* töökogemus tehnilises valdkonnas
* soovitavalt tehniline haridus
* analüüsi ja planeerimisoskus
* eesti ja vene keele oskus kõrgemal suhtlustasandil
* inglise keele lugemise oskus
* hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
* arvutioskus

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi motiveeritud meeskonnas
* brutopalka katseajal 10 000 krooni+lisatasud (lukkseppade tööaja 90%-line täituvus ja klientide rahulolu näitajate alusel)

Lisainfo

Töö vahetusgraafiku alusel. E-L kell 8-20.

Tööpakkumise number
#32991