Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja meditsiinilaboris

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369840

Tööpakkumise number

369840

Töö kirjeldus

Otsid väljakutseid, huvitavat ja arendavat tööd?
Oled meeskonnamängija ja Sulle meeldib suhelda klientidega?

Klienditeenindajad tegelevad meil kliendipöördumiste ja patsientide teenindamisega, leiavad vastuseid ja lahendusi nende soovidele ja muredele, lahendavad mittevastavusi, väljastavad vastuseid, edastavad ja vahendavad infot, tegelevad tarvikute ja abimaterjalide tellimustega ning osaliselt ka logistiliste küsimustega.

Tööaeg E-R vahetustega, 8:00-16:30 ja 9:30-18:00. Patsientide vastuvõtus tööaeg 7:30-16:00. Tööaeg sisaldab 30 min lõunapausi.

Töökoht asub Väike-Paala 1, Tallinna kesklaboris.

Nõudmised kandidaadile

Isiksuselt sobid meie kollektiivi hästi, kui oled iseseisev ja asjalik, tunned sügavat huvi meditsiinivaldkonna vastu ning soovid aidata inimesi.

Ootame Sinult
* tugevat õpivõimet ja arengusoovi
* väga head suhtlemisoskust ja -valmidust
* eesti keele oskust kõnes ja kirjas
* head arvutikasutusoskust

Kandideerimisel annavad eelise meie tegevusvaldkonnale vastav haridus (õde, laborant vms) või eelnev töökogemus meditsiiniasutuses ning vene/inglise/soome kõnekeele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
* mitmekesist tööd edukas ja ärksameelses ettevõttes
* võimalust omandada palju uusi teadmisi ja kogemusi
* häid töötingimusi
* motivatsioonipaketti
* asjatundlikke, võimekaid ja pühendunud töökaaslasi
* mõistlikku töötasu
* tulemustasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. märts 2015
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2015

Quattromed HTI Laborid OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev 20-aastase kogemusega meditsiinilabor, kuuludes synlab grupi ettevõtete hulka (http://www.quattromed.ee/synlab/).

Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine oma klientidele – perearstidele, ambulatoorse ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele. Laboriteenus hõlmab proovimaterjalide kogumist ja transporti, laboratoorsete analüüside teostamist, vastuste valideerimist ning edastamist teenuse tellijatele, vajadusel laborispetsialistide konsultatsioone, klientide informeerimist töö paremaks korraldamiseks ning uuenduste juurutamist.

Quattromed HTI missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.