Klienditeenindaja Maiasmoka kohvikusse

ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

Tööpakkumise number

607568

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle tellimuste võtmise, toodete serveerimise, kuumade jookide valmistamise, toodete müümise, kauba paigutamise, laudade ja kohviku korrastamise.
Sinu tegevusi toetab vanemteenindaja ning asjatundlik meeskond.


Nõudmised kandidaadile

Kas Sulle meeldib klientidega suhtlemine ning sooviksid töötada Eesti unikaalseimas vanalinna kohvikus?

Kui Sa oled täisealine ning valmis pakkuma kiiret ja professionaalset teenindust meie klientidele. Oled iseseisev, vastutus- ja kohusetundlik, orienteeritud koostööle. Räägid ladusalt eesti ja inglise keelt.

Töö sobib ka üliõpilastele. Esmalt pakume tööd kuni 31.08, kuid soovi korral võimalik ka pikemaks perioodiks tööle jääda.

Kui tundsid end ära, siis kutsume Sind kandideerima Maiasmoka kohvikusse.

KLIENDITEENINDAJAKS


Ettevõte pakub

Sind ootab: töö sõbralikus ja professionaalses tiimis. Väärtuslik töökogemus teeninduses ning hea võimalus keelepraktikaks.

Anna meile endast teada kohe. Teeme vahekokkuvõtte 19.08. Kui leiame selleks ajaks sobiva kandidaadi, siis konkursiga ei jätka.

Lisainfo: kohviku juhataja Mirell Kraan tel: 52 64 909Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. august 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja Maiasmoka kohvikusse


ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili