Klienditeenindaja Lõunakeskuse Takko
Tööpakkumise number #833261

TAKKO FASHION
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Suurepärane klienditeenindus

  • Kauba ettevalmistus

  • Müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Tunned huvi moemaailma vastu

  • Sul on silmis sära ning Sa naudid klientide teenindamist

  • Soovid ennast pidevalt arendada

  • Oled kohusetundlik ja kiire õppija

  • Oled energiline, osavõtlik ja ambitsioonikas

  • Valdad eesti keelt suhtlustasandil

  • Soovid töötada meeskonnas

    • Eelnev töökogemus ei ole oluline – pakume väljaõpet kaupluses!

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Müügiboonust

  • Ettevõttesiseseid soodustusi

  • Eneseteostus- ja arenguvõimalusi

  • Kaasaaegset töökeskkonda

  • Professionaalseid kolleege

  • Tööd stabiilses ettevõttes

Tööpakkumise number
#833261

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2023
Klienditeenindaja Lõunakeskuse Takko Klienditeenindaja Lõunakeskuse Takko

17 riigis enam kui 1.900 filiaaliga esindatud Takko Fashion kuulub Euroopa edukaimate moekettide hulka, pakkudes oma klientidele kvaliteetset ning hea hinnaga igapäevamoodi. Takko Fashion arvestab oma kollektsioonide loomisel nii uusimate moevoolude kui klientide igapäevaste vajadustega. Meie eesmärgiks on ühendada omavahel hea hinna-kvaliteedi suhe ning suurepärane ostukogemus. Otsime enda kollektiivi professionaalseid ning avatud inimesi, kes sooviksid panustada ettevõtte edukasse arengusse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KVARTALI JUKU/KIDZONE KLIENDITEENINDAJA Kotryna OÜ
KVARTALI JUKU/KIDZONE KLIENDITEENINDAJA Kotryna OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
nädal tagasi
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, LÕUNAKESKUS, TARTU Lindex Estonia
Alates 5.35 €/tunnis
1
4 päeva jäänud
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, LÕUNAKESKUS, TARTU Lindex Estonia • Tartu
Tartu
ETTEKANDJA YAKUZA SUSHI BAARIS Valeks OÜ
ETTEKANDJA YAKUZA SUSHI BAARIS Valeks OÜ • Tartu
Tartu
KLIENDITEENINDAJA PEPCO EEDENI KAUPLUSES 0,75 KOORMUSEGA (TÄHTAJALINE LEPING) Pepco Estonia OÜ
Alates 1080 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA PEPCO EEDENI KAUPLUSES 0,75 KOORMUSEGA (TÄHTAJALINE LEPING) Pepco Estonia OÜ • Tartu
Tartu
SPORTLAND LÕUNAKESKUS KLIENDITEENINDAJA Sportland Eesti AS
SPORTLAND LÕUNAKESKUS KLIENDITEENINDAJA Sportland Eesti AS • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki