Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736558

Klienditeenindaja Legends Classic Dineris Keilas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Klientide meeldiv ja oskuslik teenindamine
* Oma teenindustsooni eest vastutamine ning selle korrashoid

Ootused kandidaadile

* Positiivne ellusuhtumine ja valmidus meeskonnatööks
* Kiirus, julgus ja toime tulemine erinevates suhtlemissituatsioonides
* Ausus, korrektsus ning kiire õppimisvõime
* Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana toitlustuse. Kuid töökogemuse puudumine ei ole takistuseks kandideerimisel, võimalik väljaõpe kohapeal.

Ettevõte pakub

* Meil on väga sõbralik õhkkond ja ühtehoidev meeskond.
* Pakume Sulle tasuta lõunasööki ja lisaks erinevaid soodustusi.
* Motiveerivat ja tulemusele orienteeritud töötasu
* Tööd vahetustega graafiku alusel

Tööpakkumise number
#736558