Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Lasnamäe JYSKi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504572

Tööpakkumise number

504572

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja Lasnamäe JYSKi

Töö kirjeldus

- Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
- Kaupade väljapanek;
- Aktiivne müük ja lisamüük;
- Müügi-ja tootekoolitustel osalemine;
- Kaupluse müügisaali korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

- Oled huvitatud sisekujundusest ja Sulle meeldivad JYSKi tooted;
- Sulle meeldib suhelda paljude erinevate inimestega ja aidata neil nende soove täita;
- Sa oled aktiivse eluviisi ja loomuga ning eelistad liikuvat tööd;
- Sulle meeldib muutuv keskkond, kus saab õppida ja areneda ning kus kunagi igav ei hakka;
- Sa peab lugu puhtusest ja korrast;
- Sa oled initsiatiivne, Sa näed, mida on vaja teha ja oled valmis tegema rohkem, kui Sinult oodatakse;
- Julgus suhelda eesti keeles;
- Oled aus ja kohusetundlik;

Ettevõte pakub

- Müügi -ja tootekoolitusi;
- Põhipalka + eesmärkide täitmisel müügiboonuseid;
- Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
- Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
- Iga kuu parimatele töötajatele lisaboonust;
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- Ühisüritusi;
- Töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Lisainfo

Oleme tänulikud kõikidele kandideerijatele, kuid võtame ühendust vaid järgmisesse valikuvooru edasipääsenutega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. november 2017
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 665 EUR kuus

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.