Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343308

Klienditeenindaja-laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd klienditeenindaja-laotöötajale. Peamisteks tööülesanneteks on laotöö koordineerimine, töö arvutiga, tellimuste vormistamine, edastamine ning
suhtlus Taanis asuva peakontoriga.

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus sarnasel ametil
- hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas kuna igapäevaselt tuleb antud keeles suhelda
- hea Exceli kasutusoskus (tabelarvutus)
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- pühendumus
- rõõmsameelsus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

- tööalast koolitust/väljaõpet
- tööd esmaspäevast reedeni ajavahemiskus 8:00-16:30
- tähtajatut töölepingut
- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Tööpakkumise number
#343308

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
20. mai 2014

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted. Antud ettevõte tegeleb kõrgekvaliteedilisite kuuldeseadmete valmistamisega.

Vaata rohkem