Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432072

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* aktiivne müügitöö kaupluses - klientide vajaduste väljaselgitamine, toodete tutvustamine;
* kauba vastuvõtt ja müügiks ettevalmistamine;
* pakkumiste ettevalmistamie, lepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

* iseseisev, aus, kohustundlik;
* hea suhtleja,
* kasuks tuleb tehniline taip, vene keele oskus ning eelnev töökogemus teeninduse valdkonnas.

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd väikeettevõttes;
* tööalast väljaõpet, tootekoolitusi,

Tööpakkumise number
#432072

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

Expert tehnikakaupluste kett tegutseb Eestis juba üle 20 aasta. Tänaseks tegutseb Eestis 13 kauplust. Meie tegutsemise aluseks ja müügi eelduseks on pikaalalised kogemused ja põhjalikud teadmised kodutehnika valdkonnas.
Expert tehnikakauplused pakuvad oma kaubavalikus nii maailma tipp-tasemel kaubamärkide kui ka vähemtuntud, aga kvaliteeti tagavate tootjate tooteid.

Vaata rohkem