Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221131

Klienditeenindaja kursuse lektor

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja koolitus müüjatele.
5-8 õppetundi päevas.
Läbiviimine toimub tööpäevadel.
Tartus on eesti keelne grupp.

Ootused kandidaadile

  • kõrg- või kutseharidust;
või
320-tunnise pedagoogika kursuse läbimise tunnistust (kursused peavad olema läbitud kõrghariduse omandamist võimaldavas õppeasutuses);
või
sotsiaaltöötaja III või andragoogi II (või kõrgema) taseme kutsetunnistust.

  • Haridus peab olema lõpetatud. On vajalik tõendav dokument.

  • Peab olema lugenud perioodil 2008-2010 klienditeenindaja koolitust (teemat).

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head kogemust
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi

Lisainfo

Üle Eesti kursused (iga grupis on oma õppejõud):

Koolituse toimumise kohad (õppekeel): Tallinna linn (vene), Viljandi linn (eesti), Valga linn (eesti), Rakvere linn (eesti), Põlva linn (eesti), Pärnu linn (eesti), Kuressaare linn (eesti), Haapsalu linn (eesti), Jõhvi linn või Kohtla-Järve linn (vene), Narva linn (vene).

Tööpakkumise number
#221131

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

Korraldame Klienditeenindaja koolitused müüjatele üle Eesti. Otsime iga grupile lektorit.

Vaata rohkem