Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241762

Klienditeenindaja kursuse lektor

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja koolitus müüjatele.
5-8 õppetundi päevas.
Läbiviimine toimub tööpäevadel.

Ootused kandidaadile

kutse- või kõrgharidus hulgi- ja jaekaubanduse valdkonnas
või
on müüja II taseme (või kõrgema taseme) kutsetunnistus

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head kogemust
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi

Lisainfo

Koolituse toimumise kohad (õppekeel): Jõhvi linn või Kohtla-Järve linn (vene), Narva linn (vene).

Tööpakkumise number
#241762

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2011

Korraldame Klienditeenindaja koolitused müüjatele. Otsime lektorit.

Vaata rohkem