Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167001

Klienditeenindaja Kuressaares

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja töö sisuks on klientide asjatundlik nõustamine elektrialastes küsimustes silmast-silma või telefoni teel. Töö sobib neile, kes tahavad teenindada ja aidata ning õppida.

Ootused kandidaadile

Klienditeenindaja on Eesti Energia visiitkaart. Ta kujundab kliendi esmamulje ja mõjutab otseselt kliendirahulolu asjatundliku nõustamise, teenindamise ja probleemide lahendamise kaudu. Tal on oluline roll infokogujana, sest just tema kaudu saavad ettevõtte muud üksused kõige paremini tunnetada klientide vajadusi. Meile sobiv klienditeenindaja:

  • on positiivse ellusuhtumisega ja tasakaalukas
  • omab keskharidust
  • räägib kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel vene keelt
  • omab elementaarset arvuti kasutamise oskust

Omalt poolt pakume põhjalikku tasuta väljaõpet, tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi, asjatundlikku ja toetavat meeskonda, kindlat põhipalka ja töötulemustest sõltuvat tulemuspalka, erinevaid soodustusi ja toredaid ühisüritusi ning võimalust ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu.

Lisainfo

Pakume tööd tähtajalise töölepingu alusel asukohaga Kuressaares.

Tööpakkumise number
#167001

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

Eesti Energia areneb ja uueneb. Seni tehtu nagu ka meie tulevased tegevused algavad inimestest, kes Eesti Energias töötavad. Tänu meie panustatud energiale, ideedele ja lahendustele oleme leidnud tunnustust, mis hindab meid Läänemere regiooni üheks parimaks energiaettevõtteks.

Teenindus on Eesti Energia äriüksus, kes pakub Eesti Energia klientidele asjatundlikke energialahendusi ja säravat teenindust.

Vaata rohkem