Klienditeenindaja (kuni lapsehoolduspuhkusel töötaja naasmiseni)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517107

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Võru kollektiivi särasilmset ning tublit töötajat.
- Klientide teenindamine ja konsultatsiooni pakkumine
- Kaupade aktiivne tutvustamine ja müümine
- Kaupade vastuvõtmine, lahtipakkimine ning poelettidele paigutamine
- Vajadusel ka kaupade tellimine

Ootused kandidaadile

- Korrektsus, täpsus, ausus, kohusetundlikkus, aktiivsus, initsiatiivsus
- Hea suhtlemisoskus, kliendisõbralikkus, soov ennast pidevalt täiendada
- Probleemide lahendamise oskus
- Valmisolek tööks graafiku alusel
- Arvuti kasutamise oskus
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas

Pakume oma töötajatele kindlat, stabiilset ja huvitavat töökohta, iseseisvust.
Põhipalka koos tulemustest sõltuvat preemiat ning igakülgset abi ja väljaõpet. Töökoht asub Võru linnas.

Tööpakkumise number
#517107

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2018

Handymann alustas tegevust 2000. aasta mais kataloogikaupade müügiga. Põhirõhk oli alguses suunatud kvaliteetsete tööriistade ja tarvikute pakkumisele, klientide vajaduste kasvades suurenes tasapisi ka tootevalik.

Praegu on eesmärgiks keskenduda jaemüügi arendamisele ja paista silma nii rikkaliku sortimendi kui hea hinnaga. Tänaseks on meil Eestis 5 kauplust (Laagri, Viljandi, Pärnu, Tartu, Võru). Poodide tootevalikus on rohkem kui 10 000 erinevat nimetust, umbes pool sellest vahetub pidevalt. Lisaks elektri- ja käsitööriistadele pakume auto- ja aiakaupu, kodutehnikat ning hooajapõhiseid tooteid vaba aja sisustamiseks. Loomulikult vajavad tõsised töömehed peale tööriistade ka vastupidavaid riideid: tunkesid, jopesid, kindaid ja turvajalatseid – kõik see ning palju muud on meil nüüd olemas. Samuti oleme viimasel ajal rõõmustanud oma kaubavalikuga õrnema soo esindajaid ja lapsi.

Vaata rohkem