Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627365

Klienditeenindaja (kuni 3 kuud)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime klienditeenindajaid vastavatud Food Marketisse asukohaga Haaberstis.
Tööks on klientide teenindus, nõustamine ja müük.
Töö on vahetustega graafiku alusel : 6:00 - 14:30 ; 14:00 - 22:30.

Nõudmised kandidaadile

Huvi toidukaupade vastu, teadmised toiduohutusest.
Väga hea suhtlemisoskus, pingetaluvus.
Eesti keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

Korralikku väljaõpet.
Hooajalist tööd.
Mitmekesist tööd ja paindlikku tööaega.
Töötasu kuni 6,- € tunnis

Lisainfo

Pakume ajutist tööd Food Marketis.
Paindlik tööaeg.
Võimalust teenida kuni 6,- € tunnis (bruto).

Tööpakkumise number
#627365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.

Vaata rohkem