Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432238

Klienditeenindaja Kükita Kohvikus

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on kohviku klientide professionaalne teenindamine:
- tellimuste võtmine,
- toitude serveerimine,
- töökoha korrashoid
- töö vahetustega ja graafiku alusel (hommikune vahetus 7:00-15:00, õhtune vahetus 15:00-21:00, öine vahetus 21:00-07:00)

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima, kui Sulle on omane:
- soov töötada klienditeenindajana
- oled valmis töötama graafikujärgselt vahetustega ja ka öösiti
- kliendisõbralikkus, rõõmsameelsus, ausus ja korrektsus
- korrektne ja hoolitsetud välimus
- vähemalt põhiharidus
- vene- ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil
- transpordivõimalus (Kükita Kohvik asub Tallinn-Tartu mnt 84. km'l)

Eelnev töökogemus ei ole nõutav

Ettevõte pakub

- tööd sõbralikus kollektiivis
- väljaõpet kohapeal
- stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#432238

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

Kükita Kohvik asub Tallinn-Tartu mnt 84. kilomeetril. Kohvik on avatud ööpäevaringselt. Kell 00-06 müüme sööki ja jooki kaasa, muul ajal ootame teid meie armsas toas. Kohvikus on kohti 28 sööjale. Suveperioodil võimalus einestada ka majatagusel tiigiäärsel terassil.

Vaata rohkem