Tööpakkumise number

573810

Orkla Eesti AS (Kalevi ja Põltsamaa Felix) Klienditeenindaja - koolitaja

Töö kirjeldus

Peamisteks tegevusteks on klientide aktiivne ja sõbralik teenindamine, kinkekorvide ja -pakkide valmistamine, töötubade läbiviimine Šokolaadipoe meistrikojas ja kliendi tellimusel ka väljaspool meistrikoda, kauba vastuvõtt ja paigutamine müügisaali ning ruumide korrashoid.


Nõudmised kandidaadile

See töö on just Sinule, kui Sul on
• varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
• ladus eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene, soome või saksa keele suuline oskus (töötubade läbiviimise tasemel)
• sinust kiirgab positiivsust ja soojust
• sul on väga hea suhtlemisoskus, initsatiivikus, kohuse- ja vastutustunne
• arvutioskus tavakasutaja tasemel


Ettevõte pakub

Sinu tegevusi toetab kogemustega kaupluse juhataja.
Sind ootab: töö sõbralikus ja toetavas poetiimis Eesti armastatuimate kaubamärkidega ettevõttes. Orkla aktsiate ostmise võimalus olulise soodustusega. SportID ning tervisespordiüritustel osalemise soodustus. Toetused perekondlike sündmuste puhul. Võimalus osa saada meie toodete degusteerimisest.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja - koolitaja


ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Vaatan ettevõtte profiili