Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57085

Klienditeenindaja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sisustussalong A7 otsib Tallinnas Lasnamäe ja Mustamäe salongidesse Klienditeenindajat-konsultanti, kelle tööülesanneteks on klientide teenindamine salongis ja konsulteerib kliente A7 toodete (põhiliselt köögi- ja vannitoamööbli, garderoobisüsteemide) osas, teeb hinnapakkumisi, vormistab tellimusi jne).
Lisainfo töö kohta GSM 56200009

Ootused kandidaadile

  • kesk- või kõrgharidus,
  • kohusetundlik töösse suhtumine,
  • hea suhtleja ja positiivne ellusuhtumine,
  • võime prioritiseerida tööülesandeid,
  • täpsus
  • kasuks tuleb vene keele oskus

pakkume kindlat ja stabiilset töökohta,töötulemustest sõltuvalt väärilist palka,väljaõpet, toredat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt

Tööpakkumise number
#57085