Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325950

KLIENDITEENINDAJA (KOLM VABA TÖÖKOHTA)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarbijakrediitide väljastamine;
  • krediitide väljastamine pandi vastu;
  • krediitide väljastamine liiklusvahendite vastu;
  • kaupade realiseerimine (müük).

Ootused kandidaadile

  • töökogemus kaubanduses või klienditeeninduses;
  • huvi ja põhiteadmised olme-elektroonika, multimeediaseadmete jmt. elektroonika alal;
  • kesk- või kõrgharidus;
  • head arvutikasutamise oskused;
  • eeskujulik vene, eesti keele oskus; inglise keele oskus tuleb kasuks
  • täpsus ja vastutustunne.

Ettevõte pakub

  • koolitust enne töö alustamist;
  • motiveerivat, konkurentsivõimelist töötasu;
  • stabiilset tööd ja kasvuvõimalusi;
  • turvalist ja kaasaegset töö-keskkonda;
  • töötasu 900 – 1300 EUR brutos koos tulemustasuga.

Töökoha võimalikud asukohad on:
  • Viru väljak 4 (Viru keskus);
  • Majaka 28 (Lasnamäe).

Lisainfo

CV saata e-posti aadressile: vacancies.ee(at)expresscredit.lv

Tööpakkumise number
#325950

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
19. november 2013

SIA ExpressCredit (Credit & Lombard) on suurim, moodsaim ja kiireimini kasvav eraisikute krediteerimise võrk Baltikumis. Käesoleval ajal töötab ettevõttes edukalt juba 270 professionaalset töötajat. Seoses tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma ExpressCredit Eesti OÜ meeskonda säravaid kolleege:

Vaata rohkem