Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591924

Tööpakkumise number

591924

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine uues kiirtoidurestoranis Wingo, mis asub Balti Jaama Turul ja mis pakub ameerikapäraseid erinevaid röstitud kanaroogasid.
Sinu tööks oleks kanatoodete ettevalmistamine, tellimuste vastuvõtmine, portsjonite komplekteerimine ning klientidele müük ja arveldamine kassas.
Loomulikult ka restoranisaali ja ümbruse korras hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Ole kohusetundlik, pealehakkaja ja särasilmne.
Pea lugu heast toidust ja puhtusest.
Kasuks tuleb varasem töökogemus klienditeenindajana või kokana ning inglise ja/või vene keele oskus.

Pakume sulle toredat töökohta ja karjäärivõimalust ausas Eesti ettevõttes.
Ole osaline uue kiirtoiduketi loomisel!
Töö graafiku alusel.
Brutopalk 6,10 EUR/tunnis + tulemustasu sõltuvalt müügikäibest

Lisainfo

Lisainfo: e-mail info(at)meatnight.ee või telefonil 5065440

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. mai 2019
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

WINGO on frititud kanaroogi pakkuv kiirtoidukett.
Meie eripära on, et ainsana Baltimaades kasutame küpsetamiseks Broaster tehnoloogiat ning tänu sellele on meie krõbekana tervislikum ja vähem kaloririkas kui konkurentide oma.
Meie restorani ja take-away’sse on teretulnud kõik, kes hindavad heas ameerikalikus stiilis kiiret ning maitsvat kõhutäit, mille saab kätte soodsa hinnaga.
WINGO brändi arhetüüp on mässaja. Tema areen on linn ning inspiratsioon tänavatoit. Mässumeelsusest ammutab ta jõu, mis viib edasi. Ta võitleb moodsa, maitseküllase ja taskukohase toidu eest ning usub kindlalt, et kõige parem on see,
mis rahvale meeldib. Sest maitse võidab alati!