Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209939

Klienditeenindaja kohvikusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on Tartu kesklinnas asuv kohvik. Teenindaja igapäevatöö on:
* klientide kõrgtasemel teenindamine
* kondiitrisaaduste väljapanekute tegemine
* korrashoiu tagamine teenindussaalis ja töökohal

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlemisoskus ja soov teha meeskonnas teenindaja tööd
* eesti ja vene keele oskus
* kassaga töötamise kogemus
* eelistatud on eelneva toitlustuskogemusega kandidaadid

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda ja tasemel koolitusi
* toetavat meeskonda ja arenguvõimalusi
* tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#209939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 31 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2010

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem