Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798125

Klienditeenindaja kodukaupade osakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevane klientide nõustamine ja teenindamine kodukaupade osakonnas;

  • kaupade vastuvõtmine;

  • kaupade väljapanemine;

  • väljapanekute korrashoid;

  • ostetud kauba kliendile väljastamine.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • soov töötada klienditeenindajana;
  • viisakas käitumine igas olukorras;
  • tahe ja oskus mõista kliendi ostusoovi;
  • soov olla kliendile abiks kaubavalikus orienteerumisel ja lahenduste leidmisel;
  • kohuse- ja vastutustunne tööülesannete täitmisel;
  • heaks klienditeeninduseks vajalik eesti ja vene keele oskus.

Eelise kandideerimisel annab töökogemus ehitusmaterjalide valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • töökohta edukas Eesti ettevõttes;

  • tööks vajalikke koolitusi;

  • head töötasu vastavalt teadmistele ja oskustele;

  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;

  • sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;

  • spordi- ja tervisetoetust.

Lisainfo

Täname kõiki kandideerijaid!
Vestlusele kutsumiseks helistame Teile.

Tööpakkumise number
#798125