Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303312

Klienditeenindaja (Kesklinna piirkond)

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti Posti teenuste osutamine kliendile
  • teenuste ja tehingutega seotud dokumentatsiooni korrektne vormistamine
  • saadetiste ja dokumentide ettevalmistamine postivahetuseks ning selle läbiviimine
  • kliendiprobleemide lahendamine, kliendisuhete hoidmine ja ettepanekute edastamine otsesele juhile
  • töö kassaprogrammiga ja sularahaga

Nõudmised kandidaadile

  • hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus
  • ausus
  • vähemalt keskharidus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • eesti keele väga heal tasemel valdamine kõnes ja kirjas; vene keele ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
  • kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • väga häid sportimisvõimalusi
  • sotsiaalseid tagatisi
  • kindlat sissetulekut

Lisainfo

Otsime töötajat äriklienditeenindusse (Pallasti 28, Tallinn) ja Mustakivi postkontorisse (Mahtra 1 Tallinn)

äriklienditeeniduse lahtiolekuajad:
E-R 9:00-21:00
L 9:00-15:00
P suletud

Mustakivi postkontori lahtiolekuajad:
E-R 9:00-19:00
P suletud

Tööpakkumise number
#303312

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2013

Eesti Post on edukas ja kaasaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi otseturunduse, digitaallahenduste ja e-teenuste valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.

Vaata rohkem