Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #788267

Klienditeenindaja Kehra Konsumisse (Coop Harju)

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kehra Konsumi meeskond ootab endaga liituma uut kolleegi. Peamiseks tööülesandeks on klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine nii teenindus- ja küpsetusletis, müügisaalis ja kassas.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • on koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • on vähemalt 18-aastane
  • on valmis füüsiliseks ja liikuvaks tööks
  • valdab eesti keelt vähemalt B1 tasemel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, võimalust kasutada Spordiseltsi hüvesid, lõbusaid ühisüritusi ja toetuseid, lisapuhkuse päevi vastavalt tööstaažile
  • tööd graafiku alusel, E-P.

Tööpakkumise number
#788267

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem