Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-kaubakäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119801

Tööpakkumise number

119801

Töö kirjeldus

Ettevõtte kiire arenguga seoses ootame oma meeskonda
klienditeenindajat-kaubakäsitlejat, kelle ülesanneteks on laekeskuse ärisuuna klientide nõustamine, tellimuste vastuvõtmine, komplekteerimine, saadetiste laadimine kergtranspordivahenditega, klientidega arvlemine. Samuti on tema ülesandeks kauba müügiks ettevalmistamine ja müügisaali paigutamine ning majandustarkavara Axapta kasutamine ja sinna uue info sisestamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
keskharidust, töökogemust müüjana-klienditeenindajana, organiseerimis- ja suhtlemisoskust.
Soovi teha ka füüsilist tööd.
Vajalik suuline ja kirjalik eesti keele ja suhtlemistasemel vene keele oskus ning arusaamine inglisekeelsetest tellimustest.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet
B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Tööaega esmaspäevast reedeni kella 8.00-17.00
Klientidega suhtlemist
Võimalust hoida end heas sportlikus vormis, sest töö sisaldab ka füüsilisi tegevusi.
Vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Info telefonil 6 349 222, 5101373, kodulehekülg www.favor.ee
Töökoht on AS Favor Laekeskuses aadressil Tallinn, Peterburi mnt 83

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
16. august 2007

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 160 inimese. Täna on Favor suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis aga mitte ainult metallitööstus!
Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevailt maailma tootjatelt. Lisaks laematerjalidele pakume ka lagede paigaldust ja tehnilist tuge.