Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518912

Klienditeenindaja / kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse klientide teenindamine kassas ja müügisaalis kaupade väljapanek.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik.
Sõbralik.
Hea suhtleja.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus kaubanduses.

Ettevõte pakub

Väikest, sõbralikku kollektiivi.
Väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Töö on vahetustega ja graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#518912

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 600 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. märts 2018
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2018

Jannseni Kauplus ehitati juba eelmisel sajandi 60-ndatel ning kogu selle aja on siin asunud toidukauplus ning läbi aegade on tegutsenud selles hoones ka kõikvõimalikke teenindusettevõtteid.

Vaata rohkem