Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547473

Klienditeenindaja Kangadzungel XXL

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiiviga liituma klienditeenindajat, kelle ülesanneteks on:
klientide vajaduste väljaselgitamine;
klientide nõustamine ja lahenduste pakkumine;
aktiivne müük;
kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine;
kaupade väljapanek ja väljapaneku korrastamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult: rõõmsameelset suhtumist;
omaalgatuslikkust, iseseisvust;
kliente austavat hoiakut;
meeldivat ja viisakat käitumist;
head suhtlemis- ja väljendusoskust;
suurt töötahet, ausust ja korrektsust.

Keeleoskust eesti (kõnes kõrgtase, kirjas kesktase)

Ettevõte pakub

väljaõpet ja juhendamist;
huvitavat ja suhtlemisrikast tööd;
sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda;
tööd graafiku alusel.

Lisainfo

Otsime alalisi töötajat XXL poodi Tartu mnt 35 Tallinn

Tööpakkumise number
#547473

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 650 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018

Kangadzungel OÜ tegeleb kangaste ning käsitöötarvikute maaletoomisega ja turustamisega.
Meie kauplused asuvad Tallinnas - Mustamäel ja Kesklinnas, Pärnus, Haapsalus, Kuressaares ning Tartus. Lisaks e-pood aadressil www.kangadzungel.ee
Kangadzungel kauplustest leiab kõik vajaliku käsitööhuvilistele!

Vaata rohkem