Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja juuli kuuks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153828

Tööpakkumise number

153828

Töö kirjeldus

• Klientide nõustamine ja teenindamine
• Kaupade tutvustamine
• Aktiivne müügitöö kaupluses
• Kaupade vastuvõtmine ja müügisaali paigutamine
• Inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

• Keskharidus
• Arvutioskus
• Hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• Hea suhtlemisoskus ja pealehakkamine
• Korrektsus ja ausus
• Soov pakkuda kliendile parimat teenindust
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus müüja või teenindajana.

Pakume huvitavat tööd omanäolises sisustuskaupluses, stabiilset töösuhet kiirelt arenevas ettevõttes, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda ning võimalusi arenemiseks.

Lisainfo

Töökoht asub Rocca al Mare kaubanduskeskuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
29. mai 2008

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 8 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus , Valgas, Narvas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes. Seisuga aprill 2008 töötab AS-is Evelekt 92 töötajat.

Seoses uue kaupluse avamisega